Безкоштовна навчальна програма з можливістю отримати стартовий грант 650 чи 2150 євро на започаткування чи розвиток самозайнятості або власного мікробізнесу!

  • 22.02.2017 12:34
Безкоштовна навчальна програма з можливістю отримати стартовий грант 650 чи 2150 євро на започаткування чи розвиток самозайнятості або власного мікробізнесу!

ГО «Д.О.М.48.24» в якості регіонального партнера Міжнародної організації з міграції та за фінансування Європейского союзу, в співпраці з департаментом соціальної політики виконкому Івано-франківської ОДА та підтримці громадських організацій, що опікуються проблемами ВПО та учасників АТО, проводить відбір учасників (внутрішньо переміщених осіб та мешканців Івано-Франківської області) на програму із започаткування чи розвитку самозайнятості або власного мікробізнесу.

Програма включає в себе проведення 2 днів тренінгів, допомогу в написанні бізнес-плану, захист бізнес-плану на отримання гранту (закупівля обладнання), в разі успішного захисту та отримання гранту – подальший супровід протягом року та 3 додаткові дні тренінгів з розвитку бізнесу.

Перші дводенні тренінги відбудуться в м.Івано-Франківськ з 27 по 30 березня.

Максимальний розмір гранту (грант реалізується шляхом закупівлі обладнання) для організації самозайнятості може становити до 650 євро (для фізичних осіб), для мікропідприємництва – до 2150 євро (для зареєстрованих підприємців).

Хто може прийняти участь: Внутрішньо переміщені особи з Криму чи Сходу України, або місцеві мешканці, які бажають започаткувати самозайнятість, розширити власний бізнес, та які потребують для цього знань та/або обладнання. Вітається створення учасниками проекту нових робочих місць. Перевага надається одиноким жінкам з дітьми, безробітним та особам, що мають проблеми з постійним працевлаштуванням, представникам домогосподарств учасників АТО та ветеранам АТО, представникам етнічних меншин, людям з інвалідністю, представникам багатодітних та неповних сімей, які відповідають критеріям відбору учасників.

Реєстрація на відбір проходитиме з 20 лютого по 8 березня 2017р. за адресою Івано-Франківськ, вул.Січових Стрільців, 30б, 3 поверх

Запис на реєстрацію (співбесіду) участі в програмі із започаткування чи розвитку самозайнятості або власного мікробізнесу - https://goo.gl/hzqhKi

Контактна особа: Вишневецька Наталія 0507287114

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин