У ДСНС в області відбувся майстер-клас із правової допомоги внутрішньо переміщеним особам

  • сьогодні, 11:15
У ДСНС в області відбувся майстер-клас із правової допомоги внутрішньо переміщеним особам
У кризовому центрі управління ДСНС в області відбувся правовий майстер-клас для внутрішньо переміщених осіб.

В його  роботі взяли участь  керівництво  регіонального штабу з розміщення громадян України, які переселяються з тимчасово окупованих  території  та районів  ведення АТО, представники органів місцевої влади,  міського Центру зайнятості, регіонального Центру з надання безоплатної первинної правової допомоги,  обласної  організації  Товариства Червоного Хреста України та представники громадських організацій.

Під час заходу розглянули питання трудових прав внутрішньо переміщених осіб,  працевлаштування та процедури оформлення документів щодо соціальних виплат.   Майстер-клас відбувся у формі живого діалогу.

Захід організовано за сприяння  Івано-Франківського регіонального штабу у рамках проектної ініціативи «Захист цивільних та громадянських прав в Україні»,  регіональним партнером якого є молодіжний громадський центр «Еталон».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин