Обласна влада висловлює щирі співчуття з приводу смерті Василя Остаповича Павлика

  • сьогодні, 14:46
Обласна влада висловлює щирі співчуття з приводу смерті Василя Остаповича Павлика
Відійшов у вічність колишній голова виконкому Івано-Франківської обласної ради, Представник Президента України в Івано-Франківській області Василь Остапович Павлик.

Народився В. О. Павлик 11 вересня 1938 року в селі Поділля Заліщицького району Тернопільської області.

У 1961 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «лісо інженерна справа». Кандидат економічних наук.

Його   трудова   біографія   пов’язана   із   виробничим   об´єднанням «Прикарпатліс», де В. О. Павлик пройшов шлях від змінного майстра до головного інженера одного з найбільших і успішніших виробництв області. Був директором Івано-Франківської меблевої фабрики.

У часи демократичних змін на Прикарпатті Василя Остаповича Павлика народні обранці на сесії обласної ради 17 жовтня 1990 року призначили головою виконавчого комітету Івано-Франківської обласної ради народних депутатів.

20 березня 1992 року В. О. Павлика призначено представником Президента України в Івано-Франківській області. Саме в той час на Прикарпатті відбулося утвердження нових демократичних засад в органах державної влади.

До виходу на пенсію  В. О. Павлик очолював дочірнє підприємство «Івано-Франківськтурист» .

Де б не працював Василь Остапович Павлик, всюди його шанували підлеглі, він користувався неабияким авторитетом і підтримкою трудових колективів.

Нагроджений орденами  і медалями. Почесний працівник туризму України.

Вічна пам'ять про патріота рідної землі, вмілого керівника та досвідченого виробничника, просто доброї  та  чуйної  людини  Василя  Остаповича  Павлика  назавжди  залишиться у  нашій пам´яті.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким покійного.

Нехай земля Йому буде пухом.

Голова                                                                                      Голова

облдержадміністрації                                                             обласної ради

Олег Гончарук                                                                        Олександр Сич

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин