На Верховинщині поховали воїна АТО Миколу Ткачука

  • 02 жовтня 2015 р.
На Верховинщині поховали воїна АТО Миколу Ткачука

У четвер, 01 жовтня, у с. Ільці Верховинського району поховали воїна АТО Миколу Ткачука, який загинув 27 вересня в Старобільському районі Луганської області.

19 лютого хлопцю виповнилося лише 25 років. Був неодружений.

В 2007 році закінчив Верховинську ЗОШ- інтернат І-ІІІ ступенів.

Батько помер в 2011 році. Мати –Ткачук Марія Дмитрівна – пенсіонер

02 березня 2015 року мобілізований до Збройних Сил України. Проходив службу в зоні АТО в складі 130 окремого розвідувального батальйону.

Свого героя жителі району зустрічали із запаленими лампадками утворивши кілометровий людський коридор, щоби віддати шану. Стояли всі — і дорослі, і діти.

Прощатися з вояком люди йшли аж до обіду. А вже о 14.00 священики району відправляли поминальну панахиду за загиблим.

Приїхали попрощатися із Миколою -  перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Басараб, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, голова районної ради Іван Маківничук, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Жичицький, керівники установ та організацій району.

Хоронили  Героя на сільському кладовищі. Висловлюючи співчуття матері та рідним хлопця, настоятелі храмів району казали, що «Нам же залишається молитися за спокій його душі та просити Бога за тих, хто на Сході».

Слава співчуття родині та близьким висловив голова районної державної адміністрації Олег Лютий, зазначаючи, що на Сході, наші чоловіки, заглядаючи в саме серце війни, бачать, за що борються, чому туди їдуть і кого захищають. Але, на жаль, продовжують гинути...

ТВО військового комісара Верховинського районного військового комісаріату капітан  Ростислав  Кочмарський подякував Марії Ткачук, мамі загиблого за добре вихованого сина, патріота, який власним життям захистив наші життя…

Героям Слава!

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин