Калуський гурт The Jossers обігнав у музичних рейтингах Івана Дорна (відео)

  • 11.01.2018 12:19
Калуський гурт The Jossers обігнав у музичних рейтингах Івана Дорна (відео)
Калуське пост-панк-тріо The Jossers набирає популярності серед меломанів. Саме останні віддали їхньому міні-альбому «Спор ЕР» почесні місця у рейтингу найзнаковіших музичних альбомів 2017 року.
Третє місце в рейтингу beehype

Міжнародне музичне видання beehype надало їм третє місце у списку найкращих українських альбомів минулого року. Між іншим, англомовний альбом Івана Дорна «ОТД» на 10 місці цього рейтингу, пишеkalushnews.city.

Платівку «Спор ЕР» названо інтелектуальним, філософським пост-панком. Автор статті ну дуже вже розхвалював наших музикантів:

«Я завжди відчував, що провінція може дати нам набагато більше, ніж робить».

Порівняли тут the Jossers зі Скрябіним, в значенні знакової музики з провінції. Наголосили, що хлопці почали по-справжньому реалізовувати свій потенціал. Пророкують, що вони можуть бути голосом української провінції й очолити іншу музичну революцію з новими стилями і світобаченням.

Третє місце в рейтингу Muzmapa

Скупішими на похвали були журналісти «Muzmapa», які також надали третє місце «Спор ЕР» у рейтингу міні-альбомів року. Назвали його найсентиментальнішим міні-альбомом. Проте, зазначили, що пісень The Jossers надто мало для слухача. А це – найкраща похвала музиканту.

The Jossers ​ The Jossers Фото взяте з офіційної сторінки The Jossers у мережі Facebook ​

Восьме місце в рейтингу Comma

Восьме місце серед міні-альбомів року «Спор ЕР» отримав від онлайн-журналу про актуальну музику Comma. Дуже тішить, що тут The Jossers назвали «группа из Калуша». Послухати альбом можна тут.

Головне зображення взяте з офіційної сторінки The Jossers у мережі Facebook

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин