Мешканці Насташиного перекрили дорогу, протестуючи проти спорудження на території громади агрокомплексів (відео)

  • 17.10.2019 18:25
Мешканці Насташиного перекрили дорогу, протестуючи проти спорудження на території громади агрокомплексів (відео)

Мешканці сіл Насташине Галицького району та Конюшки Рогатинського району ще кілька місяців тому били на сполох через незрозумілу активність на чотирьох земельних ділянках, які знаходяться на території Насташинської сільської ради. Люди знали лише про те, що там мають побудувати нежитлові приміщення для ведення підприємницької діяльності, якої саме - невідомо. Влітку там вже проводились деякі роботи, проте згодом їх призупинили. Тепер навколо цієї території з'явилась огорожа.

Мешканці Конюшок та Насташина знову вийшли на протест проти незрозумілого будівництва, цього разу застосували більш радикальні методи - перекрили дорогу. Станом на 16 годину дня рух вже було відновлено. Нагадаємо, мешканці сіл Насташине і Конюшки перекривали дорогу із тими ж вимогами наприкінці серпня цього року.

За кілька днів на місці відбулася нарада за участі представників ОДА. Люди знову вдалися до протесту через те, що як вони кажуть, їхніх вимог не виконали. Більше про це дивіться вже завтра у випуску новин.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин