Пожежі і суха трава (Вікна)

  • 07.09.2019 11:55
Пожежі і суха трава (Вікна)

За минулу добу в Івано-Франківській області зареєстровано 13 пожеж, дві з них трапилися на Калущині.

Вчора, 6 вересня, о 05.47 годині у селі Кропивник Калуського району на вулиці Федуна виникла пожежа покрівлі одноповерхового житлового будинку, інформують "Вікна" з посиланням на управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Того ж дня о 14.57 годині в селі Боднарів Калуського району загорілася суха трава на відкритій території площею 2 га.

Схожі пожежі минулої доби виникали на території всієї Івано-Франківської області. Так, у селі Старий Косів Косівського району виникла пожежа покрівлі літньої кухні, а також горів дах господарського комплексу, у місті Снятин загорівся дах літньої кухні. Пожежі сухої трави виникли у селах Клубівці та Загвіздя Тисменицького району, у селі Дзвиняч Богородчанського району, в місті Івано-Франківську та у селі Озеряни Тлумацького району.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин