Додаткова інформація про статую «Матері Божої» на Калущині (Версії)

  • 01.08.2019 11:35
Додаткова інформація про статую «Матері Божої» на Калущині (Версії)

31 липня мережею ширилося відео про, начебто, виявлену статую Матері Божої, посеред річки Лімниця на Калущині, повідомляють Версії.

Насправді, ця статуя не Матір Божа, галас навколо якої розвели деякі ЗМІ. Це – Берегиня (Символ життя та родючості), пишуть Версії з посиланням “Калуський формат”.

Стояла вона раніше біля школи у с. Добровляни Калуського району. Пізніше, коли вона була у жахливому стані (Їй 50-60 років), її вирішили викинути на смітник. Після сильних наводнень статую винесло в річку. Спочатку вона просто лежала у воді. 31-липня хтось її підняв та зафіксував камінням посеред річки.
Наразі її винесли та встановили на березі річки Лімниця (неподалік Колиби). Людей на місце приїхало десятки.Чи це був такий собі піархід від колиби, чи збіг обставин – залишається загадкою. Однак, хайп був дійсно гідним! Адже всього лише за пів дня про це відео дізналося чимало прикарпатців.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин