У Калуші діти знайомилися з літературою Франції (Вікна)

  • 25.07.2019 06:37
У Калуші діти знайомилися з літературою Франції (Вікна)

Бібліотека-філія для юнацтва продовжує організовувати для дітей цікаве літнє дозвілля з книгою та інтелектуальними іграми на свіжому повітрі.

Період з вересня 2018 до серпня 2019 року проголошено Роком французької мови в Україні. Днями в рамках проекту Бібліотека під відкритим небом «Європейське літо» відбулося знайомство з літературою однієї країни «Найвідоміші письменники Франції», повідомляють "Вікна" з посиланням на прес-службу Калуської ЦБС.

Короткий екскурс в історію Франції, знайомство з видатними людьми, письменниками-лауреатами Нобелівської премії, відомими дитячими письменниками — про усе це можна було дізнатися, переглянувши виставку «Знайомтесь: Франція», яку організували працівники Калуської центральної районної бібліотеки.

Юні калушани брали участь у літературній вікторині «Французькі прозаїки – дітям», а також грали в різноманітні ігри та малювали на асфальті. Любителі книг проявили при цьому ерудицію, почуття гумору і гарний настрій.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин