У Калуші відзначатимуть День батька (Калуська РДА)

  • 12.06.2019 14:50
У Калуші відзначатимуть День батька (Калуська РДА)

Днями відбулося засідання районної координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Наталія Мазур поінформувала присутніх на засіданні ради про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» та інформування громадськості про спеціалізовані служби підтримки постраждалих осіб у районі.

Відтак йшлося про проведення інформаційної кампанії «Уважні батьки».

Затим провели засідання Міжвідомчої ради райдержадміністрації з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, на якому обговорили питання проведення інформаційних кампаній з відзначення Дня Батька, який проведуть 16 червня.

Калуська РДА

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин