У Калуському районі відбувся Конкурс краси серед школярок (Вікна)

  • 04.06.2019 16:05
У Калуському районі відбувся Конкурс краси серед школярок (Вікна)

Конкурс краси серед школярок відбувся в селі Студінка. У конкурсі взяли участь семеро чарівних дівчаток, які боролися за перемогу в шести конкурсах.

У Народному домі села Студінка відбувся конкурс краси серед школярок Калуського району «Міс Калущини-2019», інформують "Вікна" з посиланням на прес-службу Калуської РДА.

У конкурсі взяли участь семеро чарівних дівчаток, які боролися за перемогу в шести конкурсах. Першим із них був конкурс «Яка я?», другим — «Цвіт вишиванки», в якому дівчата, окрім національного вбрання, демонстрували головні убори від калуських майстринь.

У конкурсі талантів дівчата мали змогу якнайповніше розкритися, показати себе, продемонструвати свої захоплення. У конкурсі «Інтерв’ю» члени журі мали нагоду оцінити красномовність конкурсанток, доречність відповіді, оригінальність та дотепність.

Цікавим для глядачів та вболівальників був п’ятий конкурс зіркових перевтілень під назвою «Один в один», у якому дівчата виступили в образах Каті Осадчої, Юлії Тимошенко, Світлани Лободи, Олі Полякової, Вєрки Сердючки та Михайла Поплавського. Останнім став конкурс «Зірки Голлівуду», в якому всі присутні мали можливість побачити красу та грацію учасниць у вечірніх сукнях.

Переможницею стала учениця Новицького ліцею Кільчицька Яна, першою віце-міс було обрано Софію Федів, ученицю Студінської ЗОШ І-ІІ ступенів. Усі інші титули були розподілені між дівчатами не залежно від кількості набраних балів на основі обговорення членів журі. Так, званням «Міс Посмішка» було нагороджено Коршовську Сніжану (с. Голинь), «Міс Артистичність» — Катерину Юськів (с. Підмихайля), «Міс Грація» — Тетяну Ребегу (с. Пійло), «Міс Оригінальність» — Адріану Єсаян (с. Голинь). «Міс Стиль» стала Христина Бабій (с. Пійло).

На конкурсанток, окрім цінних і пам’ятних призів від гспонсорів, чекає спільна поїздка «від Буковеля до Говерли», організована відділом освіти РДА, та похід на концерт гурту «Без обмежень».

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин