Від вибуху газу постраждала бабуся (If.News)

  • 03.06.2019 07:21
Від вибуху газу постраждала бабуся (If.News)

Стало відомо, що на Івано-Франківщині від вибуху газу постраждала 87-річна бабуся, пише If.News.

Як передає Правда, на ПЗЧ ДПРЧ м. Калуш У ДСНС в області поступило повідомлення про те, що в смт. Войнилів по вул. Стефаника Калуського р-ну, в одноповерховому приватному житловому будинку стався вибух побутового газу. По прибуттю до місця виклику ДПРП смт. Войнилів було встановлено, що відбувся вибух побутового газу в одноповерховому приватному житловому будинку, без подальшого горіння, пише - NewFormat.

Будівля розміром в плані 10х8м., стіни цегляні перекриття дерев’яне, крита шифером по дерев’яній обрешітці. На місці події відбулося руйнування частини житлового будинку орієнтовно на площі до 40 м.кв. Під час вибуху в будівлі знаходилася 87-річна власниця, яка отримала травми.

Постраждалу до прибуття рятувальних підрозділів виведено з будівлі сусідами на зовні. Причина вибуху газу встановлюється працівниками СОГ поліції та працівниками Калуського УЕГГ.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин