91-річний ветеран перепливає Дністер (Вікна)

  • 09.05.2019 09:45
91-річний ветеран перепливає Дністер (Вікна)

Традиційно напередодні свята керівництво Калуського відділу поліції ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області відвідує ветеранів Другої світової війни, розповідає інтернет видання Вікна.

Начальник Калуського відділу поліції Василь Маківничук особисто привітав ветеранів війни з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 75-ою річницею вигнання нацистів з України та Дня пам`яті і примирення, інформує прес-служба відділу.

Ветерани отримали побажання добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди. А також подяку за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

На знак пошани ветеранам вручили подяки та продуктові набори від Калуського відділу ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області.

Як розповів "Вікнам" Василь Маківничук, ветеран війни і правоохоронних органів Микола Васильович Садула, 1928 року народження, з села Томашівці, в своєму поважному віці піднімає гирю вагою 32 кг та перепливає Дністер. Відомий тим, що свого часу був кращим дільничним офіцером СССР.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин