Команда Калуської гімназії перемогла в шаховому турнірі пам’яті Олекси Гірника (Вікна)

  • 07.04.2019 17:47
Команда Калуської гімназії перемогла в шаховому турнірі пам’яті Олекси Гірника (Вікна)

Команда Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка стала переможцем 17-го шахового турніру пам’яті Героя України Олекси Гірника, інформують "Вікна".

Упродовж двох днів у ЗОШ №6 тривав черговий турнір на честь видатного земляка. Учасники змагань представляли школи міста й району, ВПУ №7, політехнічний коледж, коледж культури і мистецтв, коледж економіки та права, йдеться в повідомленні гімназії,Серед них були як початківці, так і досвідчені шахісти, такі як неодноразова призерка чемпіонатів України Анастасія Мокрецька і чемпіон України, кандидат у майстри спорту Валентин Прокоф’єв.

У командній першості перемогли гімназисти. У гострій боротьбі команда ЗОШ №6 на пів-очка випередила команду ЗОШ №5, які посіли відповідно друге і третє місця. Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами та грошовими призами.

Гімназію представляли: Валентин Прокоф’єв, Максим Гречаний, Давид Патрій, Тетяна Дубровна, Мілана Яворська.

Команда ЗОШ №6 виступала в такому складі: Юліана Німак, Володимир Заданюк, Святослав Манюк, Катерина Федорів, Єлизавета Федорів, Руслан Чорненький, Маргарита Федорів.

Команду ЗОШ №5 представляли такі спортсмени: Анастасія Мокрецька, Дмитро Шеркунов, Вікторія Рибій, Софія Рибій.

В командний залік зараховувались 4 найкращі особисті результати представників команд, один зіз яких обов’язково мав бути результатом дівчинки.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин