У Калуші на Великдень стоятимуть 10 велетенських писанок (Вікна)

  • 07.04.2019 06:49
У Калуші на Великдень стоятимуть 10 велетенських писанок (Вікна)

Традиційно площу Героїв Калуша на Пасху прикрашають велетенські писанки. Хоч і до Великодніх свят є ще достатньо часу, та працівники музейно-виставкового центру і митці міста вже розпочинають розписувати Пасхальні яйця, повідомляють Вікна.

За словами директора музейно-виставкового центру Артура Єфремова, цього року на площі Героїв замість шести традиційних писанок буде десять, інформують "Вікна".

Чотири писанки докупили в однієї з київських фірм. Розписуватимуть великодні вироби калуські митці. Як і раніше, орнаменти писанок обиратимуть такі, які притаманні Івано-Франківщині та Львівщині. У тиждень перед Великоднем яйця-гіганти виставлять на площу

Нагадуємо, що ідея з писанками належить калуській художниці Вікторії Гетьманській, яка розписувала схожі вироби для конкурсу, що відбувався у Києві. Матеріал виробів – скловолокно, покрите полімером.

Фото з архвіу.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин