Юна прикарпатка перемогла у Міжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка (Вікна)

  • 04.04.2019 15:00
Юна прикарпатка перемогла у Міжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка (Вікна)

Софія Семенюк перемогла в Міжнародному конкурсі імені Тараса Шевченка, повідомляють Вікна.

Учениця гімназії 3(7)-Б класу Софія Семенюк стала переможцем (ІІ місце) заключного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчителі — Галина Оленюк та Віталій Півторак), інформують "Вікна" з посиланням на Калуську гімназію імені Дмитра Бахматюка.

Раніше учениця Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Дарина Мацьків виборола перше місце в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, і гамназист Юрій Стасюк здобув ІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

Також скарбничка перемог Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка поповнилася двома третіми місцями в lV етапі всеукраїнських учнівських олімпіад.

Нагадаємо, що учні Калуської гімназії здобули найбільше перемог в обласному етапі олімпіад.

Примітка: http://english-lessons.pp.ua

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин