У Калуші оголосили три дні жалоби (Вікна)

  • 05.03.2019 10:52
У Калуші оголосили три дні жалоби (Вікна)

Дні жалоби оголошено згідно з розпорядженням міського голови Ігоря Матвійчука від 4 березня 2019 року №75-р.

Дні жалоби оголошено у зв’язку із загибеллю 4 березня 2019 року під час виконання бойового завдання в районі проведення ООС при проходженні військової служби у військовій частині А0284 калушанина Богдана Гавриліва, 1999 року народження, інформують "Вікна".

Відповідно до розпорядження міського голови, в Калуш 5-07 березня 2019 року оголошено Днями жалоби за загиблим військовослужбовцем Богданом Гаврилівим, який загинув захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

На знак скорботи за загиблим на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, не залежно від форм власності, що знаходяться на території міста в Дні жалоби приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою, йдеться в документі.

Рекомендовано виконавчим органам Калуської міської ради, підприємствам, установам та організаціям, не залежно від форм власності, обмежити у Дні жалоби проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Раніше йшлося, що Богдану Гавриліву 10 квітня мало виповнитися 20 років. Нікому не сказавши ні слова, підписав контракт зі ЗСУ та пішов захищати Батьківщину у сладі 80-тої окремої десантно-штурмової бригади.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин