Калуські депутати звернулися до уряду з вимогою упорядкувати постанову про надання газу (відео)

  • 04.02.2019 18:01
Калуські депутати звернулися до уряду з вимогою упорядкувати постанову про надання газу (відео)

Калуська міська рада схвалила звернення до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо приведення Постанови Нацкомісії «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем" у відповідність до Закону України «Про ринок природного газу».

Минулого тижня одному із закладів громадського харчування Калуша було припинено газопостачання за відмову встановлювати за власні кошти модеми дистанційного зчитування показів газових лічильників. Підприємців це обурило і вони прийшли на зустріч із газовиками. Підприємці кажуть, що за угодою, сплачують за отриманий газ, а відключення газопостачання називають свавіллям.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин