Поліція не розглядає диверсію, як одну з версій причин виникнення пожежі на ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" (відео)

  • 13.01.2019 15:52
Поліція не розглядає диверсію, як одну з версій причин виникнення пожежі на ТОВ

Поліція не розглядає диверсію, як одну з версій причин виникнення пожежі на ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Про це заявив начальник поліції Калуша Василь Маківничук у коментарі ТРК «РАІ».

Нагадаємо, 12 січня о 21:08 надійшло повідомлення про пожежу в корпусі № 424 цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу виробництва “Етилену та поліетилену” ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”, поблизу міста Калуш Івано-Франківської області.

До гасіння пожежі залучено 20 одиниць техніки та 110 чоловік особового складу пожежно-рятувальних підрозділів У ДСНС в області.

Правоохоронці інформують, що пожежа виникла через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві. Внаслідок пожежі виникла загроза настання тяжких наслідків у стані виробничих об'єктів цього підприємства.

Пожежу вдалося погасити. Потерпілих немає. Тривають слідчі дії.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин