Leoni збудує ще один завод на Прикарпатті

  • 12.03.2018 10:47
Leoni збудує ще один завод на Прикарпатті

На території індустріального парку у Бурштині компанія Leoni AG бере під новий завод 12 гектарів.

"На території частини індустріального парку Бурштина – виїзд з Бурштина перед Насташином справа. 12 гектарів потребує ЛЕОНІ, а 24 га чекає на інших інвесторів", – повідомила у мережі про місце розташукання майбутнього заводу мер Бурштина Роксолана Джура.

Раніше Роксолана Джура в одному з коментарів у групі "Типовий Бурштин" написала, що менеджери компанії Leonі AG офіційно підтвердили інформацію про їх зупинку і будівництво заводу у Бурштині.

"Через тиждень у місто приїде менеджер по персоналу для відкриття офісу в місті. В коментарях, пресі та телебаченні буде повідомлено про дату відкриття офісу і його розміщення", – цитуєміську голову Володимир Литвинов.

Роксолана Джура додала, що до літа 2019 року спорудження заводу мають завершити і розпочнуть його оснащення – планують завозити обладнання. Виготовлятимуть кабельно-провідникову продукцію для авто.

Раніше повідомлялося, що німецька компанія Leoni AG хоче спорудити у Бурштині завод та взяти на роботу 3500 працівників.

"З'явиться пропозиція роботи, і це дуже чудово. Але щоб потім не розчаровуватись, спробуйте наперед отримувати реальну інформацію. Переважна більшість робочих місць на заводі монтер кабельного виробництва. І в Коломиї на таку посаду приймають з зарплатою 6000. До оподаткування. На руки це вже 4750. І там справді потрібно буде стояти.

Тобто цукру не буде. Але що справді прекрасно, буде конкуренція. І хоча б якась перспектива на збільшення зарплати в регіоні", – коментують коломияни.

З представниками Leoni міська влада Бурштина вперше сіла за стіл переговорів 30 серпня 2017 року.

"Була широка зустріч. На ній були присутні-міський голова та його заступники, юрист, земельний відділ, представники міської ради, депутат облради та на той час в. о. директора ТЕС Шмигаль Д. А. Зустріч була плідна і конструктивна. Представники компанії тоді взяли паузу для вивчення території та її інфраструктури. Наш апарат в свою чергу працював над тим, щоб створити всі умови для залучення інвестора. Протягом вересня – листопада велися зустрічі на всіх рівнях державної влади (Кабмін, Адміністрація Президента, керівництво ОДА).

25 лютого до нас приїхали менеджери компанії і повідомили про рішення вищої ради керівництва зупинитися у Бурштині – добра логістика, достатній людський ресурс і погодження з державною владою, в тому числі – обласною. Землю ми просто так, звичайно, не виділимо, тому представники ЛЕОНІ протягом останніх 2 тижнів приїжджали у наші відділи (земельний та юридичний) і у вівторок 6.03 офіційно задекларували, що готові пройти усю законодавчу процедуру (сесії міської ради, детальне планування території, аукціон, громадські слухання та все інше)", – розповіла деталі угоди міський голова.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко взяв участь у врочистому запуску нового заводу компанії Leoni AG у Коломиї.

В Україні "Leoni AG" працює у Львівській області з 2003 року – завод було збудовано за рекордно короткий час 11 місяців. Також компанія збудувала заводи у Коломиї та Стрию.

Як писав КУРС, у Бурштині концепція індустріального парку затверджена у жовтні 2014 року. Роботу над його створенням міська рада розпочала разом з Агенцією місцевого економічного розвитку ДТЕК. Індустріальний парк планували створити на площі 37 га. У стратегії розвитку Бурштина на 2016-2020 роки передбачено найближчим часом підведення до ділянки, на якій планують індустріальний парк, інженерних мереж. Виготовлено проект землеустрою ділянки та подано доопрацьовані матеріали до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для внесення індустріального парку "Бурштин" до реєстру індустріальних промислових парків.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин