На Прикарпатті військкомат розшукує понад 10 тисяч призовників

  • 06.03.2018 14:43
На Прикарпатті військкомат розшукує понад 10 тисяч призовників

На Прикарпатті 10 884 призовники перебувають у розшуку - така статистика за останні сім років

Про це сьогодні, 6 березня, під час прес-конференції повідомив військовий комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмощук, інформує Depo.Закарпаття з посиланням на "Фіртка".

Найбільше осіб ухиляються від призову у Коломийському, Надвірнянському, Калуському та Івано-франківському військкоматах. Всього ухилянтів - 10 884 людей. Це дані за останні сім років.

Зокрема, за словами Ярмощука, під час осіннього призову 2017 року на відправку не з'явилося 28 осіб. Їх також зараз розшукують відповідні органи.

"На цих 28 осіб будуть відкриті кримінальні провадження за статтею 335 ККУ", - додав підполковник Юрій Мухін.

За словами майора поліції Андрія Беляника, у 2017 році відкрито 27 кримінальних проваджень, чотири з них направлені вже до суду. Тут лідерами є Івано-Франківський відділ поліції -11 та Долинський - чотири.

Протягом двох місяців поточного року в області вже відкрито вісім кримінальних провадженнь за фактом ухиляння від несення строкової військової служби і вони перебувають на стадії досудового розслідування.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин