У Сівці-Войнилівській мітингувальники заблокували рух автотранспорту (відео)

  • 13.11.2017 18:14
У Сівці-Войнилівській мітингувальники заблокували рух автотранспорту (відео)

Чекали понад чверть століття. Саме стільки років не ремонтували дорогу на трасі Рогатин - Калуш, що проходить через Сівку-Войнилівську.

Не маючи ані найменшого бажання чекати ще стільки ж часу, жителі Сівки та сусідніх сіл перекрили те, що залишилося від колишньої дороги, заблокувавши на кілька годин проїзд автотранспорту.

Деталі у сюжеті ТРК РАІ.

Олег
Олег 13.11.17 [коментувати]
Молодці, вже давно пора, а то лиш обіцянками людей годують, а там дороги взагалі немає, одні суцільні ями і вибоїни! Ні пройти, ні проїхати!=( І міст недобудують, розікрали вже все що було...
Іван
Іван 13.11.17 [коментувати]
Так,доріг там немає давно,як і міст через Дністер стоїть недобудований,а старий міст ледве тримається.Ніхто і не пригадає коли в Калуш через Бурштин була дорога.
Ірина
Ірина 13.11.17 [коментувати]
Загодовані вони всі,обіцянками нас годують а самі в достатку і комфорті живуть.Добре одна людина сказала,нехай чиновник візьме і пошле свого сина в Польшу на заробітки,хай заробить на машину і хай поїздить по цій нашій дорозі.
Олег
Олег 15.11.17 [коментувати]
Кого ви слухаєте. Уродів які лопату цементу ділять на 30км дороги. Одним словом засрали вони " підераси " цілу область. Своїми євро дорогами...
Василь Михайлович
Василь Михайлович 17.11.17 [коментувати]
Там не дорога, а НАПРЯМОК ... Не тільки міст через р. Дністер - який почала будувати чернівецька фірма (влітку облавтодор обкрадав зрізуючи автогеном металеві конструкції), так само і міст через р. Сівка - недобудований київською фірмою ... Калуська районна влада взагалі нюх втратила, так само як і обласна з Гончаруком - ніхрена не роблять. Перекриємо дорогу повністю !!! Тоді і Даноша задумається куди свої свині фурами возити !!!
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин