Робот Flatpack навчився збирати рамку крісла IKEA що буде далі?

  • 17.05.2018 17:55
Робот Flatpack навчився збирати рамку крісла IKEA що буде далі?

В нас час технології розвиваються з нейомовірною швидкістю. Вчені намагаються максимально полегшити людям життя , щоб їх нічого не турбувало , а вони просто лежали на дивані і спостерігали за тим, як робот миє посуд чи підмітає в кімнаті.

В майбутньому робоча сила на заводах не буде потрібна, тому що, цю функцію будуть виконувати пристрої з штучним інтелектом і кінцівками у вигляді рук.


Сьогодні вчені створили робота, який навчився складати крісло IKEA.
Про це свідчать дослідники в Nanyang технологічному університеті (НТУ)

Дослідники три роки займалися програмуванням робота, виготовленого з зброї, захватів, сенсорів та 3D-камер, які зібрали стілець стілець IKEA близько 20 хвилин.

Вони кажуть, що це може бути незадовго до того, як такі роботи зможуть повністю зібрати предмет меблів з ручної, чи словесної інструкції або просто поглянувши на зображення готового предмета.

"Ми досягли низького рівня здатності вчити робота, як це зробити", а потім у найближчі п'ять-десять років, дойдемо до високого рівня і будем казати - "що робити" , - сказав один із дослідників Кванг -Cuong Pham .

Фам зазначив, що команда НТУ хотіла б працювати з фахівцями з штучного інтелекту, щоб спробувати і відточити цей процес.

"Цікаво побачити приклад того, як робота потенційно може сприяти нашим баченням створення більшого повсякденного життя для багатьох людей.

"Ми дуже позитивно ставимось до нових технологій".

Сінгапур наштовхує підприємства на інвестування в автоматизацію та робототехніку, щоб підвищити продуктивність, оскільки вона зберігає щільний повід для дешевої іноземної робочої сили.

Автор: Сергій Боук

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин