Дослідження камери царя Тутанхамона не виявило жодних потаємних кімнат

  • 17.05.2018 17:22
Дослідження камери царя Тутанхамона не виявило жодних потаємних кімнат

Дослідники Італійського політехнічного університету в Туріні не виявили жодних доказів наявності в стінах могили хлопчика-короля стародавнього Єгипту Тутанхамона в Мексиці старожитностей в неділю.

Експерти вирішили що, існуванняпотаємної кімнати в гробниці , може бути останім місцем відпочинку цариці Нефертіті.

Міжнародний інтерес до Нефертіті високий. Вона померла в 14 столітті до н.е. і вважається мачухою Тутанхамона, і будь-яке підтвердження її остаточного місця відпочинку буде найцікавішою єгипетською археологічною знахідкою цього століття.

Нефертиті була дружиною фараона Ехнатона, і завдяки тому що їх портрет зберігся, залишається самою пізнаваною жінкою Древнього Єгипту.

Міністерство єгипетських старожитностей заявило, що місяці навчання Італійського політехнічного університету в Туріні показали, що такої камери немає. Дослідження ... показали, що немає ні камер, ні навіть вказівки на будь-які пороги або дверні рами, що суперечить попередній теорії, яка передбачала існування проходів або палат, що примикають або в камері поховання короля Тутанхамона," Заява цитує Мостафа Вазірі, генеральний секретар Верховної Ради старожитностей. Влада Єгипту визнала резульатат роботи і відмовилась від подальших пошуків.

Автор: Сергій Боюк

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин