В індійській Шимлі відбувся щорічний заїзд на гірських велосипедах (відео)

  • 19.04.2018 14:16
В індійській Шимлі відбувся щорічний заїзд на гірських велосипедах (відео)

В індійській Шимлі відбувся щорічний заїзд на гірських велосипедах. У заході, який проходить у цьому курортному місті з 2005 року, узяло участь понад 100 професіоналів та аматорів. Вони приїхали із семи країн світу, зокрема зі США, Великої Британії, Австралії та Нової Зеландії. «Гірський велосипедний спорт в Індії дедалі популярніший, ось чому я тут. Кілька років тому я нічого не знала про катання горами на велосипедах.

Я почала займатися цим спортом усього вісім місяців тому. Це перші перегони, у яких я беру участь».

Довжина траси — 106 кілометрів. Учасники проїжджають густими сосновим лісами, перебираються через невеликі річки та струмки, мчать гірськими стежками та сільськими вуличками. Щорічний велопробіг Hero MTB Himalaya — один з найскладніших серед перегонів на гірських велосипедах.

За 14 років у ньому взяло участь приблизно 1500 спортсменів. Однак не всі добираються до фінішу. Часто через поломки чи травми. Так, 2011 року стартували 104 учасники, а до фінішу дісталися лише 42. Цього року розмір головного призу становив приблизно 10 тисяч доларів.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин