Тисячі японців позмагались за титул "Найщасливішої людини року" (відео)

  • 12.01.2018 13:59
Тисячі японців позмагались за титул

Рівно о шостій ранку у дворі храму японського міста Нісіномія пролунав бій барабана. І майже 5000 чоловіків і жінок ринули вперед. Так тут щорічно починається традиційний забіг.

Довжина дистанції — усього 230 метрів. Але нагорода варта того, щоби бігти щодуху. Переможці на весь рік закріплять за собою титул «найщасливішої людини».

Здобути його можна, добігши до фінішної лінії швидше за всіх і спіймавши одного зі служителів храму. У цьому році поталанило трьом юнакам.

З них найбільше пощастило старшокласникові Куросу Сато. Як володаря першого місця його нагородили барильцем саке — японського рисового вина. Однак випити його 18-річний переможець відповідно до закону поки не має права. Тому він вирішив просто пригостити інших.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин