Варшава і Брюссель обговорили судову реформу в Польщі (відео)

  • 11.01.2018 13:47
Варшава і Брюссель обговорили судову реформу в Польщі (відео)

Нещодавно призначений прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький провів перші на своїй посаді переговори з чиновниками Євросоюзу. Виступаючи перед пресою після спілкування з головою Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером, він зазначив, що головною темою обговорень була польська судова реформа.

Керівництво ЄС уважає, що зміни в судовій системі політизують польські суди й порушують принципи демократії. Через це Брюссель уже подав на Варшаву до Європейського суду.

Реформу провела керівна в країні партія «Право і справедливість». Ця консервативна політична сила з багатьох питань вступає в конфронтацію з політикою Євросоюзу, наприклад відмовляється приймати мігрантів за квотами.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин