В Мексиці виявили скам'янілості черепахи віком приблизно 65 млн. років (відео)

  • 06.12.2017 16:12
В Мексиці виявили скам'янілості черепахи віком приблизно 65 млн. років (відео)

У пустельних районах північного мексиканського штату Коауїла — нова знахідка. У місцевості, де археологи нерідко зустрічають рештки динозаврів, зараз виявили скам'янілості черепахи. Встановлено, що їм приблизно 65 мільйонів років.

Ця черепаха була однією з найменших тварин, що мешкали на стародавній півночі Мексики. Водночас, вона мала свої способи захисту.

Цю знахідку вчені з Мексики, Канади та США показали в Музеї пустелі в столиці штату, місті Сальтильйо. Зараз дослідники зіставляють ці добре збережені скам'янілості зі сучасними мексиканськими черепахами. Припускають, що такі черепахи населяли болота північної Мексики за часів мезозою приблизно 250 мільйонів років тому.

У пустельному регіоні Коауїла останки доісторичних тварин знаходять частіше ніж в інших регіонах Мексики. Це пов'язано з різними кліматичними чинниками, зокрема ерозією.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин