Ялинкові іграшки польських майстрів прикрашають Білий дім (відео)

  • 06.12.2017 13:39
Ялинкові іграшки польських майстрів прикрашають Білий дім (відео)

Такі ялинкові іграшки вже 20 років роблять у польському місті Юзефув. Різнокольорові кулі, скляні Санта-Клауси, сніговики, іграшки схожі на Білий дім чи прекрасний палац — фантазії майстрів немає меж.

Створення ялинкових іграшок вручну — робота кропітка. Усе починається з майстра-склодува. Він надає форму майбутнім прикрасам. Ришард уже втратив лік зробленим кулям.

На наступному етапі кулі промивають, а потім покривають сріблястою фарбою. Після цього починаються справжні чари. Умілою рукою художники розписують іграшки, покривають їх блискучим бісером, інкрустують скляним камінням.

Щороку майстри створюють нову колекцію, яку потім презентують на ярмарку у Франкфурті. Ялинкові іграшки з Польщі продаються в усій Європі й навіть у США.

У польській компанії працює 50 осіб. Щорічно вона продає приблизно мільйон ялинкових іграшок.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин