Великобританія заборонила антивірус Касперського через загрозу нацбезпеці (відео)

  • 05.12.2017 17:17
Великобританія заборонила антивірус Касперського через загрозу нацбезпеці (відео)

Слідом за США Велика Британія також видала попередження щодо використання антивірусних програм, розроблених російськими компаніями. Це сталося через підозри у шпигунстві.

Директор британського Національного управління з кібербезпеки направив розпорядження усім урядовим установам, щоби ті відмовилися від таких програм під час обробки чутливої інформації.

Програмне забезпечення, яке потрапило до «чорного списку», включає розробки компанії «Лабораторія Касперського».

Кілька днів тому її очільник виступив на прес-конференції в Лондоні, відкинувши усі звинувачення в допомозі російським спецслужбам.

Приблизно 400 мільйонів людей у всьому світі використовують програми, розроблені «Лабораторією Касперського». Щоби ПЗ функціонувало, йому необхідно надати широкий доступ до файлів.

Раніше цього року уряд США заборонив усім держустановам країни використовувати програми «Лабораторії Касперського» також через підозри у шпигунстві.

Британське агентство з кібербезпеки оголосило, що працює з Касперським, щоби запобігти будь-яким ризикам. Водночас, заборона ґрунтується на аналізі потенційних ризиків. Свідчень будь-якої шпигунської діяльності немає.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин