Екс-президент Каталонії пообіцяв перемогти на виборах (відео)

  • 05.12.2017 16:44
Екс-президент Каталонії пообіцяв перемогти на виборах (відео)

Колишній президент Каталонії Карлес Пучдемон у понеділок попередив іспанський уряд, що його партія переможе на виборах 21 грудня. Причиною він назвав те, що більшість виборців у автономному співтоваристві підтримує незалежність.

Свою виборчу кампанію Пучдемон буде вести віддалено з Брюсселя. В цей час у бельгійському суді триватиме розгляд питання про його екстрадицію. Рішення про видання його владі Іспанії очікується 14 грудня. У разі схвалення екстрадиції Карлес Пучдемон, швидше за все, подасть апеляцію, в результаті процес затягнеться ще на 15 днів.

Екс-президент очолив платформу «Разом за Каталонію», до якої увійшла його партія і представники громадянського суспільства.

Водночас у Барселоні тисячі людей вийшли з протестом у центр міста. Вони вимагали звільнити двох колишніх членів уряду і двох активістів. Раніше Верховний суд залишив їх під арештом. Їх звинувачують в участі в кампанії щодо відділення Каталонії.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин