Індійський малюк подружився з дикими мавпами (відео)

  • 05.12.2017 15:05
Індійський малюк подружився з дикими мавпами (відео)

Незвичайна дружба зав'язалася між індійським хлопчиком Самартхом і мавпами-лангурами. Малюк живе разом зі сім'єю в селі на півночі штату Карнатака. Щодня до його дому прибігає зграйка довгохвостих мавпочок і чекає частування.

Зазвичай лангури не нападають на людей, але й приязні не проявляють. Уважають за краще триматися осторонь. Однак Самартх став для них винятком.

Дружба почалася півроку тому. Малюк гуляв коло будинку та їв коржик. Побачивши мавпочок, він узяв, та й пригостив їх. Відтоді Самартх та лангури — не розлий вода.

Батьки відмовляють сина від такої дружби, побоюючись за нього. Але малюк і далі грається зі своїми довгохвостими приятелями й ділиться з ними не тільки хлібом, а й смачним печивом і фруктами.

Лангури, або тонкотілі, належать до сімейства мавпоподібних. Живуть зграями по 50—60 особин. Харчуються, як правило, рослинною їжею. Щодо їжі, то лангури вельми вередливі, тому їх рідко тримають у зоопарках. Зате така мавпочка є в кожному індійському храмі. Зазвичай це лангури виду гульман. Цих тварин у Індії вважають священними й ніколи не ображають.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин