Турецький художник створює крихітні картини на насінні та сірниках (відео)

  • 05.12.2017 14:15
Турецький художник створює крихітні картини на насінні та сірниках (відео)

Турецький художник Хасан Кале завітав на ринок у Стамбулі не для того, щоби купити продукти. А одній із цих гарбузових насінин, які він так уважно розглядає, призначено стати витвором мистецтва.

Уже понад 20 років Хасан пише мікроскопічні картини. Замість полотна й паперу використовує сочевицю, різне насіння або корки від пляшок.

Творчість у мікроскопічному масштабі вимагає титанічних зусиль. Художник не користується лУпою, тому схиляє голову низько до столу й м'язи на спині затікають. Водночас намагається навіть не дихати, щоб не відривати погляд від картини.

За два десятиліття Хасан створив 350 крихітних картин. Малював їх на різних мініатюрних предметах. Полотном служила навіть губна помада, зуб і виноградна кісточка. Милуватися такими творами мистецтва можна годинами.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин