У таборі для мігрантів у Лівії пройшов футбольний чемпіонат (відео)

  • 13.11.2017 17:38
У таборі для мігрантів у Лівії пройшов футбольний чемпіонат (відео)

На імпровізованому футбольному полі в Триполі панує радісне хвилювання. Десятки африканців на деякий час забули про труднощі та прикрощі і вболівають за своїх співвітчизників.

Це центр ув'язнення для нелегальних мігрантів. Організовує чемпіонат одна з місцевих некомерційних організацій.

Більшість мігрантів потрапила сюди після того, як їхні човни перехопила лівійська берегова охорона. Люди вирушили в небезпечну подорож, сподіваючись дістатися до берегів Європи.

Цього разу на полі зустрілися команди з Гани й Кот-д'Івуару. Кожному гравцеві видали форму й нове спортивне взуття.

Чемпіонат тривав кілька днів. Грали також збірні Гвінеї, Марокко, Єгипту, Малі, Сенегалу, Буркіна Фасо, Нігерії та Гамбії.

Мігрантів тримають у цьому центрі ув’язнення доти, доки Міжнародна організація з міграції не організує їх повернення на батьківщину. Для них діє добровільна програма: їм дають квитки на транспорт, а також надають іншу підтримку.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин