Італійський церковний двір покриють найбільшою мозаїкою в світі (відео)

  • 13.11.2017 15:35
Італійський церковний двір покриють найбільшою мозаїкою в світі (відео)

У маленькому італійському містечку Індикаторе триває грандіозна робота. Тут коло церкви викладають мозаїку з керамічних плиток. Авторка проекту сподівається, що її творіння стане найбільшою керамічною мозаїкою світу.
Усе почалося дев'ять років тому. Місцевий священик попросив художницю Андреїну Джорджу Карпеніто прикрасити прилеглу до церкви територію. Раніше вона вже виконувала реставраційні роботи в місцевому храмі.
Спочатку роботу проводили коштом отця Санті Кйoччолі та художниці Андреїни Джорджі. Потім чимало місцевих підприємств та компаній стали віддавати непотрібну плитку та інші матеріали.
Допомогти ентузіастам вирішили й художники з інших країн. Вони дізналися про проект із соціальних мереж.
Сама церква побудована в 60-х роках минулого століття, і не має значної історії, як багато інших італійських храмів. Але тепер вона набуде своїх особливих рис.
Уже зараз мозаїка займає площу 800 квадратних метрів. Авторка проекту сподівається збільшити її майже вчетверо, і тоді вона стане найбільшою на планеті мозаїкою з кераміки. Поки що найбільшу керамічну мозаїку площею 1570 квадратних метрів викладено на стіні в Ханої. Це досягнення занесено до Книги рекордів Гіннеса.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин