Австралійські вчені створили безпечні будиночки-гнізда для папуг (відео)

  • 10.11.2017 15:07
Австралійські вчені створили безпечні будиночки-гнізда для папуг (відео)

Ластівкових папуг уважають візитною карткою Тасманії. Але ці яскраві птахи опинилися під загрозою зникнення.

Раніше вони завжди виводили пташенят на острові Бруні, а тепер багато з них у сезон розмноження мігрує на острів Тасманія. Але тут на них полюють цукрові летючі посуми. Ці дрібні хижаки поїдають яйця, пташенят і дорослих птахів.

Австралійські вчені вирішили, що папуг потрібно терміново рятувати, і створили для них маленькі високотехнологічні будиночки. Це металеві ящики, схожі на шпаківні. Вони обладнані датчиком світла й заслінкою, що закривається.

Коштує кожне таке гніздечко приблизно 300 доларів США. Учені хочуть збудувати не менше ніж сто будиночків. По фінансування вони звернулися до влади штату. Уряд обіцяє надати посильну допомогу.

Ластівковий папуга мешкає на острові Тасманія й на південному сході Австралії. Ці пташки селяться в евкаліптових та інших лісах, на полях і плантаціях. Харчуються здебільшого насінням, зернами й різноманітними плодами.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин