До ООН подали другу найбільшу петицію за всю її історію (відео)

  • 09.11.2017 13:00
До ООН подали другу найбільшу петицію за всю її історію (відео)

Цей документ передали представники організації «Лікарі проти насильницького видаляння органів», скорочено — DAFOH. Підписи збирали в більш ніж 50 країнах світу. І поставило їх під документом понад 2 мільйони 700 тисяч людей.

Петиція закликає Верховного комісара ООН із прав людини негайно вжити заходів для того, щоби припинити в Китаї практику примусового видаляння органів у живих людей — в’язнів сумління. Головним чином, послідовників духовно-оздоровчої практики Фалуньгун.

Раптове і стрімке зростання кількості трансплантацій у Китаї почалося у 2000 році. Це збіглося у часі з початком репресій проти Фалуньгун.

Уважають, що причиною переслідувань стала надзвичайна популярність цієї системи вдосконалення. Кількість практикувальників уже в 1999 році перевищила чисельність членів китайської комуністичної партії.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин