В Австралії палають лісові пожежі (відео)

  • 21.03.2018 16:42
В Австралії палають лісові пожежі (відео)

В Австралії палають лісові пожежі. Полум'я охопило штат Вікторія, Новий Південний Вельс і Австралійська столична територія, у них оголошено попередження про небезпеку.
Це містечко Татра на узбережжі Нового Південного Вельсу. Пожежникам не вдалося стримати полум'я і воно перекинулося на житловий район, де знищило щонайменше 70 будинків. Також постраждала місцева школа.Татра лежить приблизно за 430 кілометрів від Сіднея. Коли полум'я охопило житлові будинки, багато жителів побігло на пляж. Вітер дуже швидко розносив жарини.У постраждалому районі закрито школи. Близько 700 жителів евакуювали в сусіднє містечко Бега.
У штаті Вікторія також довелося евакуювати жителів у трьох містах. Кілька тисяч будинків залишилися без світла.
Літо в Австралії спекотне та сухе. Температура повітря нерідко перевищує 40 градусів, тому чагарникові пожежі тут бувають часто. Так, у 2009 році через них у Вікторії загинуло понад 170 людей. Цього разу про жертви не повідомляють.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин