Попередження про підйом води у річках на території області (ДСНС)

  • 30.05.2019 15:07
Попередження про підйом води у річках на території області (ДСНС)

Ввечері 30 травня та впродовж 31 травня – 01 червня очікуються підйоми рівнів води на 0,2-1,0м, над поточними.

Станом на 08 год. 30 травня на річках області спостерігались незначні підйоми рівнів води в межах 5 – 20 см і тільки локально на р. Бистриці Солотвинській в районі м. Івано-Франківська та на р. Чечва в районі с. Спас Рожнятівського р-ну спостерігались підйоми на 46 см та 45 см відповідно. Оскільки на фоні підвищеної водності на всіх річках області, перезволоження ґрунту та підняття ґрунтових вод та очікуванні в найближчі півдоби значних безперервних опадів по всій території області можливе підняття рівнів води в малих річках та водотоках на 1,0-2,0 м, що може призвести до підтоплення житлових будинків (в понижених ділянках населених пунктів в районі малих водоток) в другій половині дня 30 травня.

Найбільше це стосується рівнинної та передгірської частини області (Долинський, Рожнятівський, Тисменицький, Калуський, Галицький, Надвірнянський, Снятинський, Коломийський районів).

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин