Випускникам вручили свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації (Надвірнянська РДА)

  • 30.05.2019 13:25
Випускникам вручили свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації (Надвірнянська РДА)

В Надвірнянському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбулося вручення випускникам свідоцтв про присвоєння робітничої кваліфікації. Участь в урочистостях прийняли отець Андрій Василів Надвірнянського деканату УГКЦ, заступник міського голови Василь Василенко, працівники та випускники комбінату.

Надвірнянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат створений відповідно до рішення виконкому Надвірнянської районної ради від 15.03.1978 року.

Головна мета комбінату – поглиблення базової трудової підготовки школярів 8-11 класів, здійснення профільного і до профільного навчання, підготовка кваліфікованих робітників і спеціалістів з рівнем професійних знань, умінь і навичок.

Розпочались заходи із вшанування пам’яті загиблих Героїв України та спільного виконання Державного Гімну України. Привітав всіх присутніх зі святом директор Надвірнянського МНВК Омелян Штаєр. Отець Андрій Василів поблагословив всіх учасників святкового дійства. Також до привітальних слів долучився і заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив, що, здобута в стінах комбінату, професія – це лише перша сходинка в професійній кар’єрі. Василь Василенко побажав випускникам постійно вдосконалюватися, не стояти на місці, впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття і здійснення усіх задумів.

За високі успіхи в навчанні грамотами нагородили кращих учнів комбінату. Директор комбінату та заступник міського голови вручили свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації. У 2019 році Надвірнянський міжшкільний комбінат підготував і випустив близько сотні кваліфікованих робітників з таких професій: “Водій автотранспортних засобів”, “Оператор комп’ютерного набору”, “Швачка”, “Тракторист”, “Агент з організації туризму”, “Секретар керівника (організації, підприємства, установи)”, “Різьбяр по дереву та бересту”. Після заходів запрошені гості ознайомились з матеріально-технічною та навчально-методичною базою комбінату.

Надвірнянська РДА

Рік англійської мови в Україні

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин