Проведено семінар з роботодавцями села (Рожнятівська РДА)

  • 30.05.2019 12:20
Проведено семінар з роботодавцями села (Рожнятівська РДА)

29 травня у приміщенні Ясеновецької сільської ради Рожнятівською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями села на тему: «Спільна діяльність районної філії та роботодавців щодо сприяння зайнятості населення» .

Фахівці районної філіїпоінформували про спектр послуг, які служба зайнятості надає клієнтам, детально описали ситуацію на локальному ринку праці, а ще, охарактеризували освітньо-кваліфікаційний рівень осіб, котрі активно шукають офіційний заробіток.

Особливу увагу приділили питанню створенню нових робочих місць шляхом надання компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям та надання одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. А також наголосили, що безробітні громадяни за сприянням служби зайнятості можуть бути залучені до тимчасової зайнятості, а саме на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Фахівці філії презентували таку послугу служби зайнятості, як “Електронний кабінет роботодавця”, за допомогою якого роботодавець має можливість віддаленого подання електронних звітів за формою 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” та можливість перегляду звітів за формою 4-ПН, 1-ПА, які подавалися до служби зайнятості.

Семінар пройшов у формі діалогу. Роботодавці мали змогу обмінятися думками та отримали відповіді на свої запитання.

Рожнятівська РДА

Рік англійської мови в Україні.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин