Віце-президент WDC Сергій Рюпін у програмі "Актуальне в інтерв`ю"

Віце-президент WDC Сергій Рюпін у програмі

Гостем програми став віце-президент WDC, суддя міжнародної категорії WDC зі спортивно-бального спорту, чемпіон світу з латиноамериканського шоу в категорії «Професіонали», володар Кубку Світу, багаторазовий фіналіст чемпіонатів світу, Блекпульського фестивалю «International Championship», «UK Open Championship» - Сергій Рюпін, який вперше в Україні за декілька останніх років дав ексклюзивне інтерв`ю телеведучій Марисі Томашевській спеціально для ТРК «РАІ» та всіх прихильників спортивно-бального танцю.

У розмові в імпровізованій студії у Києві велося про корупцію танцювального спорту, актуальність виступу пари за іншу країну світу, цікаві моменти з особистих спогадів Сергія та багато того, що є актуальним на часі у світі спортивно-бальних танців.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.