Подружки № 41

Подружки № 41

Зовсім новенька телеведуча Аня Кузьменко ніяк не могла розшукати вірний вихід із ситуації: свята ніби пройшли, а як реабілітуватися перед глядачами не знала. От і мандрувала дівчинка, і шукала відповідей на свої запитання.

У випуску можна побачити цікаві інтерв`ю, а саме: з Народною Артисткою України Ніною Матвієнко, інтерв`ю з Владикою Іринеєм Біликом з Ватикану, ініціатором соцпроекту "Книга Добра" Василем Вишиванюком, Іриною Рабарською, ректором Університету ім. В. Стефаника Ігорем Цепендою, у бесіді з ітлалійським кінопродюсером, директором модного фестивалю з Албанії, юними дизайнерками Юстиною і Терезкою Попко. Також наші "Подружки" побували на річниці модного бутіку в Івано-Франківську.

План "В" був, але і той не вдалося застосувати. Як завжди, вихід є - посмішка, яка повинна частіше з`являтися на обличчях наших глядачів.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.