Подружки № 40

Подружки № 40

Передноворічний випуск цікавий своїм неординарним сюжетом. Телепроект "Подружки" зник з телеекранів. Відважні телеведучі подалися до різних напрямків. Хтось став зіркою подіуму, дехто зайнявся продюсуванням, а інші почали співати. Решта тільки намагаються стати на шлях професії ведучим. І у кожного складається доля по-своєму.

У місті стартувала рекламна кампанія на пост директора фабрики ялинкових прикрас. Колишні друзі по життю стали запеклими конкурентами у боротьбі за перемогу.

Донька одного з кандидатів, екс-олігарха, типова представниця "золотої молоді" разом зі своєю подругою таємно взяли автівку покататися по місту. Вони мріють про зустріч з відомим продюсером Віктором, якого покинули підопічні артистки, учасниці гурту "Вогники". Вітя у розпачі, адже саме цей гурт мав співати на святковому корпоративі на честь Нового року, де мало б стати відомим ім'я переможця на пост директора фабрики ялинкових прикрас.

А тим часом представниця "жовтої преси" Вікторія збирає компромат на свіх учасників корпоративу. На який, між іншим, прибула відома модель Даша. Про секрети її успіху хочуть дізнатися й інші представниці "золотої молоді" Дарина і Саша. Саме на Дашу очікувала голова фан-клубу - Божена. Вона дізналась, що корпоратив може бути скасовано через те, що гурт "Вогники" розпався і у розпачі не знала як вдіяти. Та, на щастя, втрапила на очі продюсера, який вирішив підмінити колишніх учасниць на новостворений гурт.

Окремої уваги заслуговують дві Богині, які намагаються врятувати новрічний ефір та допомогти двом дівчаткам потрапити до телепроекту "Подружки". Саме Богині керують роботою янгола Лілії та її стажерки Ані, яка на жаль, сплутала всі побажання людей, але й ті не вдалося виконати вчасно, бо податковий інспектор відіслав янгола Лілію до податкової, де вона простояла у черзі і навіть Час не зміг посприяти ій у цьому.Запрошена ведуча дебатів Софія ніяк не могла збагнути куди саме вона втрапила і чому на корпоративі така неясність.

Та загалом все пройшло добре. І всі танцювали у своє задоволення. Діти і Каріна побачили новорічний випуск і були цілком задоволені. Не вистачало тільки телеведучої Влади Поліно-Василенко, якій колектив зичить здоров'я. І навіть друзі телепроекту з інших країн і міст встигли надіслати своі святкові привітання. Посміхайтеся частіше!

Окрема подяка колективу ТРК "РАІ" та операторові Вікторії Гумен.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.