Школяр помер від інсульту після гри на комп’ютері (Znaj.ua)

  • 07.11.2019 12:40
Школяр помер від інсульту після гри на комп’ютері (Znaj.ua)

Довгоочікувані канікули стали пасткою для школяра, з якої він не вибрався - 17-річний підліток із Таїланду помер після безперестанної гри на комп'ютері. Хлопець всю ніч просидів за комп'ютером і це стало причиною смертельного інсульту, пише Znaj.ua.

Подія трапилася в місті Удонтхкані. Школяр Пляват Харикін весь вільний час на канікулах грав у комп'ютерні ігри й після однієї такої ночі організм хлопця не витримав навантаження.

Комп'ютерні ігри, Mapme Club
Відомо, що підліток протягом всього часу навіть не виходив на вулицю. Батьки також не могли вплинути на сина і отямити його. Зранку батько підлітка Джаранвіт, коли зайшов у кімнату сина, побачив хлопця на підлозі біля комп'ютерного столу.

Спершу батьки подумали, що втома здолала їхнього сина просто за комп'ютером і він заснув, впавши на підлогу. Але дійсність виявилася набагато жахливішою, ніж могли собі уявити батьки.

Комп'ютерні ігри, HB

Лікарі пояснили смерть школяра інсультом, який стався через нічні ігри на комп'ютері. Батьки хлопця застерігають людей по всьому світу з надією, що трагедія їхньої сім'ї стане попередженням для інших.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин