Публікації

 • Мережа не винна

  З 1 січня в Івано-Франківську почала діяти нова схема руху громадського транспорту. Порівняно зі старою схемою, помітно зменшилася кількість автобусів та, відповідно, розвантажився центр міста. І за рахунок ліквідації маршрутів, які дублювали один одного, і за рахунок введення великих автобусів.

 • «Війна» на дорогах: гине більше людей, ніж у зоні бойових дій

  Майже чверть аварій, у яких травмувалися люди у грудні на Івано-Франківщині, сталася з вини нетверезих водіїв.

 • Наталка Коцкович: «Мені важко приїжджати «на гражданку», тому що тут смішні проблеми»

  Івано-франківська журналістка Наталка Коцкович вже рік є бійцем полку спеціального призначення «Азов». За цей час вона навчилася володіти зброєю, засвоїла багато різних військових термінів і стала редактором газети «Чорне сонце».

 • Івано-Франківськ: Черга є – квартир немає

  Як показав перший особистий прийом громадян новим міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим, проблема нестачі житла в обласному центрі є дуже актуальною.

 • ЄРЦ зникає. Чого від реформи очікувати пересічним франківцям?

  Замість франківського ЄРЦ буде створена Муніципальна інвестиційна управляюча компанія, в її статутний фонд закладуть удвічі більше коштів, а всі будинки спишуть з балансу.

 • Життя під «косячок»

  Студенти та заможні люди за тридцять – перші у списку потенційних клієнтів франківських наркодилерів  

 • До 1 липня франківці мають вибрати управителя своїх будинків, інакше ними керуватиме ЄРЦ

  Словосполучення «управляти будинком» для українців досі звучить формально та незрозуміло. Зрозуміло, що у власних квартирах та особняках ми газдуємо самі, а от хто має управляти будинком, в якому розташовані ці квартири і що це означає «управляти»? Хочемо чи ні, але задуматись над цим доведеться всім українцям, і франківцям в тому числі вже сьогодні, інакше нашими будинками управляти будемо не ми, а нав’язана владою структура. В Івано-Франківську, швидше за все, це буде ЄРЦ.

 • Cуїцидальна пора на Прикарпатті

  Цьогоріч на Івано-Франківщині зашкалює кількість самогубств. Восени вкоротили собі віку понад два десятки прикарпатців. Найбільш «популярний» спосіб – суїцид через повішання.

 • У Франківську працює лабораторія сну

  Півтора роки тому в Івано-Франківську відкрили лабораторію сну. Подібні заклади в Україні ще працюють лише в Одесі та Києві. Спеціалісти досліджують те, як людина спить, як дихає уві сні, чи не хропить. Адже хропіння приховує великі проблеми зі здоров’ям.

 • Із дахом над головою. Як працює Франківський будинок нічного перебування

  Василь ще від появи на світ зазнав від життя усіх негараздів. Він походить із закарпатських циганів. Мати його підкинула у пологовий будинок, потім хлопець виховувався у школі-інтернаті. Таке життя не передбачало для нього нічого доброго, адже після закінчення інтернату він став людиною вулиці.

 • Чому сім’я мобілізованого бійця з Угринова досі живе в сараї?

  У липні прикарпатський медіа-простір сколихнула було новина про те, в яких важких умовах живе родина бійця АТО Григорія Гошовського з Угринова на Тисмениччині, котрий, призваний до лав ЗСУ під час четвертої хвилі мобілізації 29 січня, воює на сході України. Тоді на кільканадцяти інтернет-ресурсах красувалися десятки публікацій з приголомшливими ілюстраціями: різні варіації однієї й тієї самої історії, як у геть аварійній сільській хатині — дерев’яній напіврозваленій халупі без жодних побутових зручностей, зокрема без газу й водопостачання з сяким-таким пічним опаленням —...

 • Мер розставляє акценти: нові кадри і нові вимоги

  У вівторок новообраний міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів першу апаратну нараду міськвиконкому. Загалом вона пройшла, як колись любили писати в офіційних повідомленнях, «в діловій, конструктивній обстановці». Міський голова представив кількох нових керівників та дав відповідні доручення, якими розставив акценти в забезпеченні життєдіяльності міста та роботі комунальних підприємств на подальший період.

 • Магія Верховину не полишає. Репортаж з єдиного в Україні музею магії

  Влітку цього року у Верховині відкрили єдиний в Україні музей магії. Тут розповідають про гуцульських примівників, мольфарів, віщунів, знахарів та гадєрок. Ці люди вміли грозу відганяти, зі зміями говорити та від хвороб рятувати.

 • Франківцям показали якими маршрутами будуть їздити перевізники з 1 січня

  1 січня 2016 року жителі та гості Івано-Франківська мають перейти не лише у новий рік, а й сприйняти нову систему громадського транспорту. Про реформу транспортної мережі говорять давно, проте лише зараз місто впритул наблизилося до змін.

 • На вулиці виходять капрали. Як виглядатиме поліція Франківщини

  Нещодавно в Україні запрацювала національна поліція. У зв’язку з цим відбулося чимало кадрових змін, зокрема й на Прикарпатті.

 • Долинська ЦРЛ: історія хвороби

  На початку жовтня всю Україну сколихнула звістка про смерть 17-річної породіллі Андріани Бордун (Федак) з Долини. Після кесаревого розтину в жінки почалася сильна кровотеча, а лікарі, за словами її родичів, не поспішали рятувати породіллю. Вони припускають, що Андріані могли влити не ту групу крові, і звинувачують у її смерті працівників Долинської ЦРЛ.

 • Прикарпатський гурт «One West» недавно повернувся з Піднебесної

  Прикарпатський гурт «One West» недавно повернувся з Піднебесної. Майже півроку вони виступали в Китаї на різних фестивалях, відкриттях, весіллях, у клубах.

 • Чорні діри на дорозі. Скільки кришок люків зникає та куди вони діваються

  Не секрет, що в Івано-Франківську крадуть комунальне майно. Лавки, лічильники, батареї, труби, але найбільше – кришки каналізаційних люків і решітки. «Репортер» спробував з’ясувати, скільки ж люків зникає, куди вони діваються та чи є дієвий спосіб боротьби з крадіжками.

Обери сімейного лікаря