Дороги чекають капремонту. Які вулиці Франківська ремонтуватимуть у 2016 році?

  • сьогодні, 12:36
Дороги чекають капремонту. Які вулиці Франківська ремонтуватимуть у 2016 році?

Франківці хочуть жити у затишному місті. Водії роками скаржаться на стан доріг, мами жаліються, що важко тягнути дитячу коляску по пішохідних доріжках, які вже потрохи втрачають обриси тротуару. Але цьогоріч у місті заплановано капітально відремонтувати кілька вулиць, пише Репортер.

Міська рада затвердила бюджет Івано-Франківська на 2016 рік. Майже два мільярди гривень закладено у бюджет розвитку міста. З нього департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку й управлінню капітального будівництва виділять 65 мільйонів на ремонт доріг і розвиток транспортної інфраструктури. Зважаючи на темпи будівництва й ремонту доріг у минулому році (хоч тоді були вибори, а це важливо!), є ймовірність того, що задумане вдасться.

Найбільше коштів депутати виділять на капітальний ремонт вулиці Богдана Хмельницького – понад 4,5 млн грн, а за півтора мільйони відремонтують вулицю Дорошенка. Також повністю оновлять дороги на Слави Стецько (з’єднує вулиці Коновальця й Бандери), Левицького, Лермонтова, Військовій і Станіславській. Частково відремонтують дорожнє полотно на вулиці Підгірянки, на якість якого давно скаржаться місцеві жителі. На ці роботи передбачено 9 млн 138 тис. грн.

Чиновники кажуть, що ремонт Галицької ще не завершено і її мають доробити. Виявляється, міст через річку знову ремонтуватимуть. Але тільки тротуар. Мільйона гривень має вистачити.

За словами директора департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язкуМихайла Смушака, цьогоріч повністю завершать ремонт вулиці Шевченка. На реконструкцію ділянки дороги від Січових Стрільців до Гординського передбачено 3 млн грн. За ці гроші вулицю встелять бруківкою та озеленять.

Ще одна проблемна дорога – вулиця Сухомлинського. На сайті електронних петицій до міської ради зареєстровано звернення, в якому мешканці просять відремонтувати вулицю. І тепер, зреш­тою, гроші таки передбачили. Проте начальник управління капітального будівництваВолодимир Ковальчук каже, що не все так просто.

«На Сухомлинського є багато проблем, – говорить він. – І справа не лише в ямах, бо там три гуртожитки й величезні каналізаційні та інші мережі».

Зрештою, розкопками доріг після того, як їх встелили новим асфальтом, у Франківську вже нікого не здивуєш. Один із прикладів – яма на Деповській, яку розрили для ліквідації прориву мережі в лютому.

За словами Володимира Ковальчука, вже цього року завершать капітальний ремонт вулиць Промислової, Угорницької, Хіміків, Целевича, Селянської, Глібова, Менделєєва, Покутської та Лермонтова.

«І все у нас буде добре. Місто отримає якісні дороги, а жителі ними будуть задоволені», – усміхається Ковальчук.

Ігор
Ігор 07.03.16 [коментувати]
Скажіть будь-ласка а де гроші на з*єднання Північного та Південого бульварів? Так як Ви запевняли що тепер нічому мішати це зробити. Дякую
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин