Публікації

 • Куди зникли українські сироти

  Українські дитбудинки не пустують, але всиновлювати при цьому нема кого

 • Пріоритети податкової реформи: спрощення умов для бізнесу та боротьба з корупцією — Мінфін

  Міністерство фінансів України оприлюднило свій проект змін до податкової системи. Над законопроектом працювала робоча група, до якої увійшли представники бізнесу, Мінфіну, ДФС, народні депутати та громадські експерти. Планується, що уже найближчим часом законопроект подадуть на розгляд Кабміну та Верховної Ради. Що це за зміни — ми запитали у заступника міністра фінансів України Євгена Капінуса.

 • У Франківську запрацювало наукове містечко для дітей і пенсіонерів

  Ентузіасти-енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) відкрили дивовижну освітню атракцію – наукове містечко «Нова енергія». Тут усі експонати для відвідувачів можна (і треба!) випробовувати. Вам запропонують покрутити педалі, зіграти баскетбол повітряною гарматою, поринути у віртуальну реальність чи сконструювати власну вітрову станцію.

 • ЛЮДИ ГИНУТЬ ЗА МЕТАЛ

  Навесні 14-го року східні регіони України, зокрема Донецьку та Луганську області, поглинула хвиля сепаратизму. В заручниках у терористів опинились десятки тисяч людей. Та частина населення, яка не підтримала приходу російської весни змушена була покинути власні домівки та майно, і втікати до безпечніших місць проживання.

 • Андрій Коболєв: «Нафтогаз» роблять донором для всього корупційного бізнесу

  У липні 2016 року Кабінет міністрів затвердив План поділу «Нафтогазу» згідно Третього енергопакета ЄС і закону про ринок природного газу.

 • Коли десять людей моляться за тебе, не страшно йти на фронт

  Росіяни Олег і Тетяна Бутусіни зараз виховують десятеро дітей: шістьох хлопчиків і чотири дівчинки. Близько двох років тому ця багатодітна сім’я з Підмосков’я перебралася жити на Прикарпаття, і вже тут навесні 2015 року народився їхній наймолодший син.

 • Шість мільйонів на освітлення. На франківських вулицях з’являться сонячні батареї

  На околиці Івано-Франківська без власного світла краще не йти. Треба бути дуже пильним, бо хтозна, на що наткнешся в темряві. Та й центральні вулиці вночі теж не можна назвати добре освітленими. До прикладу, Чорновола нормально освітлюється лише від Січових Стрільців до пологового будинку, а далі — відчуй себе кротом. Мало того, що тротуар у вибоїнах, так навіть і не видно, куди йдеш.

 • «Купують ділянку за $3 млн однією платіжкою і отримують субсидії»

  Андрій Рязанцев керує управлінням верифікації та моніторингу виплат Мінфіну. Якщо простіше, то його управління перевіряє усі соціальні виплати населенню — від шахтарів до людей з інвалідністю, від пенсіонерів до багатодітних сімей, від чорнобильців до малозабезпечених, які отримують субсидії. Таких в Україні приблизно половина населення — 22 мільйони.

 • Роман Шеремета: Дивує, наскільки повільно йдуть реформи в Україні

  Роман Шеремета - відомий український науковець, якого торік «Forbes» назвав одним із двох найкращих українських економістів (другий - Юрій Городніченко). Рідним містом Романа є Івано-Франківськ. Тут у 2004 році він майже одночасно здобув освіту економіста у Національному університеті нафти й газу та фах правознавця у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Нині - доцент Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США). Професор Роман Шеремета зізнається, що в Америку його заманила експериментальна економіка, яку він без пафосу називає...

 • Коли Україні чекати безвізового режиму?

  У Європі починається новий політичний сезон, який може бути вирішальним для безвізових перспектив України.

 • Ровером по світу. Франківець Андрій Майгутяк відкрив секрет успішних веломандрів

  Франківські мандрівники Оля та Андрій Майгутяки тричі пішки обійшли Непал та Кавказ, а тепер мріють об’їхати їх на велосипеді. Про підготовку до веломандрів, чому найкраще починати з Норвегії та багато іншого «Репортеру» розповів глава сімейства – Андрій Майгутяк.

 • Володимир Ковалюк: "Я мріяв якомога швидше повернути футбольний клуб"

  Вже чотири роки франківські вболівальники не мали змоги сидіти на трибунах, скандувати та вболівати за франківську команду. Проте, цього літа відновили діяльність футбольної команди у місті. Минулого тижня відбулася перша домашня гра команди «Тепловик» на стадіоні «Рух». Головний тренер МФК «Тепловик», директор стадіону – Володимир Ковалюк був приємно вражений кількістю вболівальників, котрі відвідали матч. «Перед цією грою ми дуже хвилювалися, не знали чи прийдуть глядачі підтримати нашу команду, але це був ажіотаж, якого раніше не було,...

 • Корупція – це прояв ментальної хвороби. Останнє інтерв'ю посла ЄС в Україні перед від'їздом

  Чому корупція це не лише про гроші, які реформи найуспішніші, чому досі немає безвізового режиму, а переселенці – це цінність для країни. Після чотирьох років голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський залишає країну.  Наступного тижня до Києва має прибути новий очільник Єврокомісії Х’юг Мінгареллі – французький дипломат італійського походження. Він стояв у витоків Угоди про асоціацію України з ЄС, працював у Європейській службі зовнішніх дій. Мінгареллі почне виконувати свої обов’язки на початку серпня. В один з останніх днів свого перебування він...

 • Альтернативні види лікування раку: за і проти

  Як серед багатьох нетрадиційних методів лікування онконедуг вирізнити шарлатанські, розповідає доцент кафедри онкології Івано-Франківського національного медичного університету Володимир Голотюк.

 • Хто з українців змагається за олімпійські нагороди для інших країн?

  За 25 років незалежності українське громадянство змінили 135 спортсменів. Багато з них представляли інші країни на Олімпіаді в Ріо. Хтось поїхав через розчарування у ставленні до спорту, хтось — за сімейними обставинами.

 • Віктор Ющенко: Чому після Грузії - Україна?

  "Теоретично десятки російських БТРів можуть взяти курс на Київ. Існує маса сценаріїв, як зіграти на кримському питанні, вчинити серію провокацій, дестабілізувати ситуацію у Криму — і далі відбувається черга подій, яка закінчувалася б тільки тим, що у Києві спускається український національний прапор."

 • Врятувати Сірка

  Стажери ТРК «РАІ» з благодійною метою відвідали притулок для собак «Дім Сірка», яким в с. Загвіздя опікується Наталія Когут.

 • Як карпатські ліси за гроші зробити хворими...

  Що насправді криється за активною боротьбою із масовими вирубками на Закарпатті після візиту Луценка?

Обери сімейного лікаря