Публікації

 • 5 фактів про нового очільника Національної поліції Сергія Князєва

  8 лютого Кабінет міністрів одноголосно затвердив новим головою Національної поліції України Сергія Князєва, який до цього очолював Департамент карного розшуку Нацполіції. Громадське зібрало кілька фактів про кар’єрний шлях головного поліцейського країни.

 • Минулого року Україну відвідало більше 10 млн іноземних туристів

  За дев’ять місяців минулого року Україну відвідало більше 10 млн іноземних туристів.

 • Корупція в Київській Русі

  У Київській Русі її вважали всесильною, і прирівнювали до чаклунства. Звідки взялася корупція у князівській державі? І як русини боролися із своїми корупціонерами? Історичне розслідування, за яке ще не бралося українське телебачення. Історію української корупції. Корупція в Київській Русі. Відео: Телеканал ZIK

 • Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки

  Насправді легендарний бій відбувся не 29, а 30 січня. "Шкодувати київських мешканців нема чого, вони терпіли гайдамаків – нехай знають нас і одержать відплату. Жодного жалю! Кров’ю заплатять вони нам. Якщо треба, то каменя на камені не залишимо".

 • Прикарпатська розколяда

  Розколяда - дійство, яке на Прикарпатті завершує цикл Різдвяних свят. 22 січня - в Івано-Франківську Традиційно розколяда починається після 15 січня, а тривати може аж до Стрітення, коли, за народним повір'ям, зима зустрічається з весною. Саме в цей період люди ще вітаються "Христос народився!"

 • Вибір обладнання для поліграфічного бізнесу: 3 поради початківцям

  Прибутковість власної справи, організованої на виробництві поліграфічної продукції, залежить від трьох факторів:

 • Теракт у Берліні: Нероздавлене Різдво

  Теракт у Берліні, в центрі Європи, спрямований на те, щоб залякати, посіяти в людях відчуття небезпеки

 • Проект бюджету - 2017. Основні показники. Інфографіка

  До кінця грудня Верховна Рада має ухвалити в цілому поданий Кабінетом Міністрів України проект державного бюджету на 2017 рік. Зокрема, у проекті бюджету уряд пропонує створити Фонд енергоефективності і Дорожній фонд, суттєво збільшує підтримку АПК, починає масштабну реформу оплати праці: вперше за роки незалежності розмір мінімальної зарплати зрівняється з визначеним розміром прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Вперше враховано цільові видатки на надання державної підтримки для здобуття професійно-технічної і вищої освіти учасникам бойових дій і їх дітям. Крім того, доходи громадян...

 • Марш у Перемишлі: хто хоче посварити українців та поляків?

  10 грудня у польському містечку Перемишль, розташованому близько до кордону з Україною, відбувся так званий «Марш орлят перемишльських та львівських» — акція представників польських праворадикальних сил.

 • «Вільна каса БПП»: Онищенко розповів, як став народним депутатом

  Заяви народного депутата Олександра Онищенка стали справжнім потрясінням для української політики. Звинувачення перших осіб держави в корупції — це не те, що хотілося б почути суспільству після Революції гідності. Нагадаємо, проти самого Онищенка порушено кримінальне провадження Національним антикорупційним бюро і він переховується від українських слідчих у країнах Європи.

 • Українська мова в інтернеті. Торгівля, нерухомість, розваги - тут все російською (ІНФОГРАФІКА)

  Українська мова домінує на сайтах телекомпаній, інші ЗМІ віддають перевагу російській. Російська тотально переважає у торгівлі, розвагах та "довідково-порадницьких" сайтах. Залізобетонно українські сайти держструктур, українською, як правило, інструменти банкінгу та онлайн-платежів.

 • Що пішло не так з держсекретарями?

  Два міністри-реформатори відмовилися від запропонованих держсекретарів, а конкурс взагалі вважають дискредитованим. Що пішло не так?

 • Вибух у Снятині. Про замах на Сідлярчука і темні сторони інтернату для інвалідів

  У серпні цього року на власному подвір’ї підірвався працівник Cнятинської РДА Дмитро Сідлярчук. Він вижив, а в лікарні сказав, що вбити хотіли через його заяви про відмивання грошей у соціальній сфері Прикарпаття. Сідлярчук навіть назвав замовника – начальника департаменту соцполітики ІФ ОДА Лесю Бурдяк.

 • Медики попереджають про небезпеку антибіотиків

  Нещодавно у Верховній Раді Україні відбулися парламентські слухання в комітеті з охорони здоров’я, присвячені надзвичайно актуальній проблемі як в Україні, так і в цілому світі. Йшлося про антибіотикорезистентність – стійкість мікробів до клінічно вживаних антибіотиків. Проблема не нова і характерна для багатьох країн, у тому числі й розвинутих.

 • Голодомор. Боротьба без бою

  Помирати за Батьківщину, батьків, дружин та дітей, мабуть, гордо. А як воно – помирати з чиєїсь дурості, сліпого егоїзму, ненависті… помирати з голоду? 10 000 000 – не просто цифра, це чиїсь долі, плани та мрії, яким так і не судилось здійснитись.

 • Опіка суворого режиму: Нестерпне життя і рабська праця в українських інтернатах

  Батьківський підпис на бланку — і дитина відправляється «по етапу». Будинок дитини, школа-інтернат чи в найгіршому випадку — психоневрологічний інтернат.

 • ІТ для аграріїв: як заробити на технологіях у сільському господарстві

  Друга історія у «Бізнес-плані» — про новітні технології у традиційній для України аграрній галузі. Сьогодні світовий ринок ІТ-рішень для сільського господарства — це близько 400 млрд доларів щорічно. Є за що поборотись!

 • Мама удочереної української дівчинки з синдромом Дауна закликає українців дати шанс кожній дитині

  7-літня Софія Санчес стала світовою знаменитістю завдяки відео в соціальних мережах Короткі відео маленької дівчинки з синдромом Дауна, народженої в Україні та удочереної американською парою, облетіли Інтернет і підкорили серця мільйонів. На них семилітня Софія розповідає про те, що синдром Дауна «не страшний», і вся світиться впевненістю в собі та позитивом. «Голос Америки» поспілкувався з мамою дівчинки Дженніфер Санчеc.

Обери сімейного лікаря