Людям похилого віку краще спати менше (ВОНА)

  • 14.02.2020 11:44
Людям похилого віку краще спати менше (ВОНА)

Вчені з’ясували, що довгий сон пенсіонерам не потрібен і навіть шкідливий, пише ВОНА.

Звичайно, люди похилого віку часто скаржаться, що у них безсоння, що вони знову вночі погано і мало спали. Однак, при всьому цьому в день вони відчуваю себе цілком бадьоро. Виявилося, що це цілком нормально і навіть добре.

До висновків, що людям похилого віку краще спати менше, прийшли фахівці університету Суррея (Велика Британія). Вони вивчали способи допомоги налагодити сон у людей старше 60 років.

Що ще вдалося з’ясувати британським вченим? Згідно з отриманими даними, чоловікам і жінкам старше 65-70 років корисніше лягати в ліжко пізніше і спати на 45 хвилин менше у порівнянні з 20-літніми.

Дослідники навіть підрахували, що людям 20 – 30 років найбільш корисно спати 7 годині 14 хвилин. Для 40- і 50-річних достатня кількість сну – 6 годин 50 хвилин. А ось тим, кому 65 років і більше, найкраще спати по 6 годин 30 хвилин. Вчені вважають, причина того, що людям похилого віку корисніше для кращого самопочуття спати менше молодих, криється у гормональному фоні.

Автори дослідження попереджають, що не варто впадати у крайнощі, важливо прислухатися до себе і вибирати ту кількість годин сну, яка буде для вас оптимальною.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин